מפגשי סיפורים מרתקים

דר' חיים מלמד מספר סיפורים ומעביר מסרים על ניהול החיים ועל... חיי הניהול לחברות,ארגונים ולחוגים ומפגשים חברתיים. נושאי מיפגשי הסיפורים (אפשר לבחור אחד או יותר):

"החוכמה הסינית"
 
סיפורי פולקלור ומלחמות של סין ודרכם חשיפה לאסטרטגיות העסקים והשיווק של הענק הצהוב,שמסקרן אותנו יותר ויותר.
מבוסס על רב המכר שלי עם פאני הורוביץ:"רולטה סינית" הספר מציג 36
 סיפורי עם וקרבות עתיקי יומין, שהשפיעו על גיבוש מדיניות ניהולית ועסקית לחדירה סינית לשווקי  המערב, מחד, ועל ניהול חיים יומיומיים של מיליונים 
רבים מאוד של בני אדם הזרים לתרבותנו, מאידך.
  
"פרחים מוסיקליים"
 
סיפורים על פרחים,מוסיקה ומחזות זמר שיש בהם מסרים,אמירות ואמיתות על מוטיבים של שינוי, תקשורת אפקטיבית והצלחה במישורי החיים השונים.
הסיפורים שזורים בפרחים שיש בהם משמעות רבה בחיינו וגם במוסיקה שהיא לעיתים הרבה יותר מצלילים ושירים עבורנו. הסיפורים מחדדים את החשיבות הרבה בעולמנו של הפנמת תובנות של אינטיליגנציה רגשית.
 
סיפורי מזל, ניסים וצרופים מדהימים

 
סיפורי נוסטלגיה ושנות ה-60 והשראתם על העידן העכשוי
 
רבים אומרים ששנות השישים "המורחבות",מסוף שנות החמישים ועד אמצע שנות השבעים היו עידן רומנטי במיטבו שסיפק לנו סיפורים רבים,ובהם כאלה על מרד נעורים,חדוות יצירה.אופנות בילוי .כיבושים שונים כולל נחיתת האדם על הירח .מסיפורים אלה אנו שואבים השראה רבה לחדשנות ולהתחדשות בעידן העכשוי, ואף עם מבט לעתיד. המזיגה הזאת בין הנוסטלגיה,ההווה והעתיד הוא השילוב המנצח. ועל כך אפשר לומר ש... "פעם סיפור היה כל הסיפוק,והיום סיפוק הוא כל הסיפור" אני מחבר המופע המוסיקלי "בחזרה לאושר" המספר סיפורים עסיסיים מהתקופה שאפשר להתרפק עליה ובה בעת ניתן לשאוב ממנה השראה רבה לחדשנות ולהתחדשות בעידן העכשוי ועם חזון עתידי, בבחינת  "נפש בלי מזון זה כמו גוף בלי מזון".
 
המיפגשים שלי הם אינטראקטיביים-מעוררים ומערבים את כלל המשתתפים, מתבלים הומור ויוצרים חוויה מהנה, משנה ומקנה:
חיברתי 11 ספרים, בהם גם סידרת רבי המכר "המילים של החיים שיצאה
   ב-6 מהדורות .
מחבר ומגיש סידרת טלויזיה של האוניברסיטה הפתוחה
* מרצה באקדמיה ובפני חברות וארגונים
 
אשמח מאד להופיע בפניכם, ואני בהחלט מאמין
שהקשר בינינו יהיה בבחינת win-win!